Fakehrej na Steamu

PS4/X1 - přehled her

PS4/X1 - rozlišení, fps

Žebříčky prodejnosti

Gamebazar.CZ



32
28
18
9




 Online:



Listování novými příspěvky:

«
»


^
Zprávy: přijaté | odeslané

Příjemce:







Vyhledávání



Prohledat tagy

Fulltext





Uživatelské jméno:

Heslo:

Zůstat přihlášen/a:





 Online:


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
jarekjarek - 12.02.2026 v 19:45:55 - new

Nově co dokáže AI
youtube.com/shorts/X…

+ - 0
LykantropLykantrop - 12.02.2026 v 16:45:20 - new

Gothic v červnu. Konečně!
www.youtube.com/watc…

+ - 0
JHfr3akJHfr3ak - 12.02.2026 v 15:14:31 - new

No Man's Sky dostal další update kde je gravity gun, vozidla a bůhví co všechno youtu.be/IXWYo58yiz4…

+ - 1
LennyKLennyK - 12.02.2026 v 11:27:12 - new
* editováno 12.02.2026 v 11:28:13

vyšel nový ofiko datadisk do Diabla 2 - Reign of the Warlock
Tady komplet edice včetně nového datadisku i na steamu:
store.steampowered.c…
spousta změn a jedna nová postava - warlock. příjemné překvapení. Koupim ještě jednou no :(

+ - 0
LupulinLupulin - 12.02.2026 v 12:36:00 - new

Bál sem se jak nová postava zapadne do už stávajících a je to uplně v pohodě! Charakter a QOL super. Akorát to není datadisk ale prostě nová postava a "patch"

+ - 0
jarekjarek - 12.02.2026 v 11:35:50 - new

A pro Lykana je v Xbox gamepassu.

+ - 0
jarekjarek - 11.02.2026 v 21:11:08 - new

Zemřel James Van Der Beek
www.nbcnews.com/news…

Asi nejvíc známý ze seriálu Dawsonův svět.já to teda nesledoval.

+ - 0
TecladoTeclado - 11.02.2026 v 21:40:48 - new

Me se ten serial ve sve dobe libil. Chudak, tolik deti po nem zustalo.

+ - 0
much0Jmuch0J - 11.02.2026 v 20:42:27 - new

Teď je na Steamu ve slevě XCOM2 za 65kč, páč slaví 10 let výročí, tak jsem si ho pořídil a nahazuju proto první dojmy, protože ...

Nový XCOMy jsem vůbec nehrál, naposled podle mě Enemy Unknown, takže to byl pro mě krok do neznáma, ale pamatuju se, že to tehdy lidi dost kvitovali, jen jsem v tu dobu nebyl na takový žánr her, takže to muselo počkat. 10 let přesněji řečeno ... No a opět, jsem fakt rád, že jsem to prubnul!

Pominuli-li klišoidní art-style a Céčkový scénář, tak je to neskutečně chytré, dynamické, cool a zábavné jako máloco. Nebudu se tu rozepisovat o tom, nad čím se tu místní rozplývali těch 10 let zpátky (nebo už vlastně víc, že?), ale kdo si doteď nebyl jistej, tak tomu to doporučim všema jedenácti. Už teď se těšim, jak to těm zaplivanej cizákům natřu!

Ještě ve 4 ráno jsem kupoval i DLC, takže až to dodrtim, postnu recenzi v kompletu i s ním.

+ - 0
JHfr3akJHfr3ak - 11.02.2026 v 19:24:29 - new

Remedy má novýho CEO. Jean-Charles Gaudechon.
Pracoval kdysi v EA na game as service hnojích, taky je známej jako spoluzakladet sázkový platformy Sleeper.

Zdá se že Remedy čeká krásná budoucnost.

+ - 3
much0Jmuch0J - 11.02.2026 v 20:01:48 - new

LOOOL

+ - 0
jarekjarek - 11.02.2026 v 18:26:15 - new

Recenze Reanimal 9/10
www.konzolista.cz/cl…

Metacritic PS5 verze z 41recenzí 80/100
www.metacritic.com/g…

+ - 0
LennyKLennyK - 11.02.2026 v 13:16:13 - new
* editováno 11.02.2026 v 13:16:44

Myslím si že je obecně známe, jaká mrdka je Bobby Kotick a teď se to ještě prohlubuje jak tou blizzard knihou, tak teďka těmi epstein files (kde je bobby zmíněn asi 300x), kde bobby asi mladý holky nenavštěvoval, to asi jeho doména uplně není. Jemu v očích svítí prašule jako panu krabsovi, takže ten místo zneužívání diskutoval o tom, jak co nejvíc oškubat ve videohrách děti.

Cíl: Maximalizovat zisk z hráčů, hlavně dětí, pomocí psychologické manipulace a návykových mechanik.
Metody: Využití behaviorální psychologie, hazardních principů a experimentování s chováním hráčů.
Mikrotransakce: Testování kolik, kdy a jak často je hráč ochoten platit, včetně personalizovaných cen.
Reálná hodnota: Propojení herních odměn s reálnými penězi / kredity pro posílení motivace utrácet.
Dlouhodobý efekt: Vychovat generaci platících hráčů, pro které je běžné neustále utrácet malé částky.

je mi z toho čuráka fakt na blití. chodící pijavice.

+ - 2
much0Jmuch0J - 11.02.2026 v 15:03:35 - new

dyk o tomhle mektam co to zacalo ... mikrotransakce debilni ...

+ - 0
JHfr3akJHfr3ak - 09.02.2026 v 21:15:21 - new

Marathon teda rozjel těžkou masírku. Kdysi jsem se mrknul na nějaký trailery a po tom už jsem se o to nijak nezajímal ale stejně mi YouTube poslední dobou ukazuje každej prd co vydaj.
Zajímá to tady vůbec někoho krom Hordy?

+ - 0
much0Jmuch0J - 10.02.2026 v 16:39:10 - new

To ještě funguje? Další Soňácka DOA ...

+ - 0
JHfr3akJHfr3ak - 10.02.2026 v 22:56:05 - new

Tak oni do toho najebali takovejch prachů že už by byla magořina se na to teď vysrat. Až to vydaj tak budou čekat na zázrak, protože těch průserů co maj za sebou je až komicky moc. Tak snad je nepotká další Concord :D

+ - 0
much0Jmuch0J - 11.02.2026 v 11:15:56 - new

no nevim, ten novej Horizon je taky nejaky uplne mimo coop hovadina ... nevim co Sony tuhle generaci dela, ale vubec jim nefandim, jedna blbost za druhou :D

+ - 0
Rocker93Rocker93 - 10.02.2026 v 23:03:49 - new

Hmm, nedává náhodou smysl odepsat to kvůli daním v USA? Ale třeba tomu ještě věří.

+ - 0
JHfr3akJHfr3ak - 10.02.2026 v 23:21:37 - new

To mě taky napadlo, ale oni asi fakt věří no...
Zase co sem čet tak už na to lidi nejsou tak nasraný jako při ohlášení. Prej snad na základě zpětný vazby proběhly nějaký úpravy, ale co já vím. Ať si to klidně chcípne, pak se třeba v Sony vyserou na MP hry úplně :D

+ - 0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
© 2013 FakeHrej.com - Fenek