Fakehrej na Steamu

PS4/X1 - přehled her

PS4/X1 - rozlišení, fps

Žebříčky prodejnosti

Gamebazar.CZ



32
28
18
9




 Online:



Listování novými příspěvky:

«
»


^
Zprávy: přijaté | odeslané

Příjemce:







Vyhledávání



Prohledat tagy

Fulltext





Uživatelské jméno:

Heslo:

Zůstat přihlášen/a:





 Online:


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
jarekjarek - 27.03.2026 v 14:55:34 - new

much0J...no v jídle bych sem měl krotit.ale dneska sem využil akce v Bille :⁠-⁠D grilované kuře za 100kč.mám cca 180cm a 110kg.a je pravda, že se zadýchavám.a už nejsem nejmladší.mám 45let :⁠-⁠\

+ - 0
much0Jmuch0J - 28.03.2026 v 11:35:15 - new

Hele, já žeru taky hodně a kdysi jsem bejval pořádnej řízek, ale dneska si při 190cm držím 77-80kg a 32 letech tím, že dělám kalisteniku a jezdím na bruslích a longboardu. Díky tomu můžu žrát co chci a nepřiberu. Zkus dělat aspoň něco, nebo se zachvilku změníš v Jabba the Hut!

+ - 0
jarekjarek - 28.03.2026 v 12:31:48 - new

190cm bych chtěl mít :⁠-⁠D a tak 85kg.

+ - 0
Rocker93Rocker93 - 28.03.2026 v 12:06:56 - new

Nebo Ozempic. Všechno lepší, než nadváha. S vyšším věkem je to čím dál těžší zmírnit. Ale u Jarka by stačilo přejít primárně na pití vody a dost by to šlo dolů mi přijde.

+ - 0
much0Jmuch0J - 28.03.2026 v 12:26:59 - new

Lékům se vyhýbám, paraleny a takový vůbec nežeru, takže nevim jak bezpecnej ozempic je, ale co mi nedá doktor to nežeru, pouze přírodní věci, který mi fakt fungujou a nedám na ně dopustit.

+ - 0
Rocker93Rocker93 - 28.03.2026 v 13:35:38 - new

Však to je jen na předpis. Ale doktoři to dnes při větší nadváze doporučí, když ta váha znamená větší riziko, než ty léky. Uvidíme za pár let mno, co to dělá dlouhodobě. Ale spousta morbidně obézních lidí na tom zhubla a je to určitě prospěšný pro srdce.

+ - 0
much0Jmuch0J - 28.03.2026 v 15:18:25 - new

To je dobře, že to funguje, ale vůbec se v tom neorientuju, jen vim, že všude o tom každej mluvil jako kdyby to byly bonbony na krámě. Jsem zastánce pohybu a zdravé výživy, ale pokud někomu není pomoci ...

+ - 0
Rocker93Rocker93 - 28.03.2026 v 16:23:57 - new

Podívej se na Sugar Denny :D

+ - 0
much0Jmuch0J - 28.03.2026 v 18:15:53 - new

napsal bych, že nevim kdo to je, ale bohužel mám i mladší kamarádky a ty mě teda nabrífovali. Ugh. Pozitivní je, že jedna z nich jí zná osobně a je prej fajn.

+ - 0
Rocker93Rocker93 - 27.03.2026 v 19:16:33 - new

To je drsný teda. To máš furt hlad, nebo kde jsi tolik nabral? :D

+ - 0
jarekjarek - 27.03.2026 v 19:46:40 - new

Málo pohybu a jim nezdravě.a furt piju kofolu, colu...
A kolik ty měříš a vážíš?tipuju že si vyšší a hubený.

+ - 0
much0Jmuch0J - 28.03.2026 v 12:33:54 - new

Pij jenom vodu. Já si sem tam něco sladšího dám, ale fakt jen jednou za čas. Kup si nejaky lepší syrup ze začátku a dávej si ho trošku, než si na tu totálně inertní vodu zvykneš :D

+ - 0
jarekjarek - 28.03.2026 v 15:32:20 - new

A má smysl třeba Pepsi, Kofola, Coca Cola bez cukru než ty klasické?
Voda mi nechutná :⁠-⁠D ale mám rád vodu se šťávou.

+ - 0
LennyKLennyK - 28.03.2026 v 15:42:33 - new

nemá. podle posledních průzkumů je to možná ještě horší. to máš lepší šťávu, kde si můžeš snižovat dávky až na minimum a pak uplně přestat :D ty slazený limonády to je uplnej brutal co v tom je.

+ - 1
gygantgygant - 28.03.2026 v 00:49:36 - new

Nepij to.

+ - 2
Rocker93Rocker93 - 27.03.2026 v 21:45:21 - new

Měřím jen o trochu více, ale vážím 74. Snažím se dostat tak na 70-72.

+ - 0
jarekjarek - 26.03.2026 v 21:44:46 - new
* editováno 27.03.2026 v 15:33:43

Po internetu se šíří náznaky na zvýšení cen PS5 konzolí v EU. Není to ověřeno, ale prý to má být ohlášeno brzy. Konkrétně:

PS5 Slim Disc Edition - z 549 eur na 649 eur (+100 eur)
PS5 Pro - ze 799 eur na 899 eur (+100 eur)
PS Portal - z 219 na 249.99 (+30 eur)

Tady to je
indian-tv.cz/clanek/…

Tak se to potvrdilo a SONY od 2.dubna zdražuje PS5, PS5 Pro a PS Portal
indian-tv.cz/clanek/…

+ - 0
jarekjarek - 26.03.2026 v 18:10:11 - new

Doufám že se díváte
youtu.be/l1plun37iZ8…

+ - 0
FenekFenek - 26.03.2026 v 15:01:12 - new

Kočka se zpotila do notebooku? :) Aha, tak já zas mizím :-D

+ - 1
jarekjarek - 27.03.2026 v 19:10:54 - new

Od sestřenice sme nedávno hlídali kocoura.ten hajzl mi nachcal do boty.

+ - 0
WidlCZWidlCZ - 27.03.2026 v 08:20:52 - new

Jo, taky mě to pobavilo. Naše na nich chrápou asi milion let, ale nikdy to nebylo jablko. Třeba jsou kočkoodolný :D

+ - 0
jarekjarek - 26.03.2026 v 12:48:53 - new
* editováno 26.03.2026 v 12:57:19

Těžký offtopic.věděli ste, že rajče je ovoce?já to vždycky měl za zeleninu.

Dneska v 18hodin
Xbox Partner Preview.Během ní se bude zaměřovat na připravované hry od třetích stran pro PC a konzole Xbox Series X/S. Mezi nimi bude třeba Stranger Than Heaven nebo The Expanse: Osiris Reborn, ale také se dočkáme informace o plánovaných novinkách pro akci S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl.

+ - 0
TragedyTragedy - 26.03.2026 v 12:59:28 - new

Jo, stejně jako okruka, paprika nebo lilek. Je v tom hroznej bordel a nesnažím se tomu rozumět :D

+ - 0
jarekjarek - 26.03.2026 v 13:05:05 - new

Tvl.Z botanického hlediska proto plodiny, které vznikají z reprodukční části rostliny (typicky z květu), tedy nesou a svojí dužinou chrání semena pro následné rozmnožování (rajče, okurka, meloun, paprika, jablko), jsou považovány za ovoce. Plodiny, které vznikají z kořene, stonku nebo z listu rostliny, jsou dle tohoto hlediska považovány za zeleninu.
Já to budu mít za zeleninu.bych měl ještě v hlavě větší bordel než mám :⁠-⁠D

+ - 0
much0Jmuch0J - 26.03.2026 v 12:57:48 - new

Jo, a meloun je zelenina. A banan je bobule.

+ - 0
jarekjarek - 25.03.2026 v 19:53:47 - new

Xzone slaví 25let
www.xzone.cz/katalog…

Např.
PS Portal 3975kč , nějaké ty trička, knihy...

A tu si můžete zatočit.kredity, slevy...
www.xzone.cz/promo/x…

+ - 0
jarekjarek - 25.03.2026 v 19:39:06 - new

Game Pass by mohl překvapivě zlevnit. Nová šéfka hledá cestu, jak službu otevřít širšímu publiku
indian-tv.cz/clanek/…

Spekuluje se dokonce o možnosti, že by hráči mohli získat přístup k vybraným titulům zcela zdarma výměnou za čas strávený u reklamního obsahu.
Dalším překvapivým krokem by byla spolupráce mezi Xboxem a Netlixem. Podle vyjádření vedení streamovací platformy už proběhly první diskuze o potenciálních balíčcích kombinujících herní a filmový obsah. Nic ale zatím není potvrzené.

+ - 0
LennyKLennyK - 25.03.2026 v 19:18:48 - new
* editováno 25.03.2026 v 19:19:13

Nová oficiálně licencovaná FIFA:
www.youtube.com/watc…

Nemám slov. Ten Infantino je takovej píčus, že to snad není ani možný. Dát palec na takovoudle sračku, která ve finále ani není fotbal, tak to může jenom uplnej kripl co fotbal v životě neviděl. Samozřejmě se to dalo čekat, když bylo oznámeno, že to děla noname studio, který žádnou hru nikdy neudělalo a že to bude na mobily.

+ - 2
sakiczsakicz - 25.03.2026 v 23:47:50 - new

mobilni sracka. To ani nestoji za zminku. Ja pri oznameni predpokladal normalni hru

+ - 0
much0Jmuch0J - 25.03.2026 v 20:39:29 - new

co bys čekal od někoho, kdo se jmenuje Infantino :))) Balerina Capuccina lol sračka.

+ - 0
LykantropLykantrop - 25.03.2026 v 12:56:32 - new

Po Glumovi další Pán prstenů, produkce Warner bros a měl by to zase dělat Peter Jackson.
variety.com/2026/fil…

+ - 0
much0Jmuch0J - 25.03.2026 v 13:13:32 - new

Ne, díky.

+ - 0
sakiczsakicz - 25.03.2026 v 12:30:41 - new

Jarku delas jeste v servisu Apple? Delate i Mac booky? Dcera si pred par rokama vydyndala Procko stalo raketu, ma to stejne jenom na Netflix kurva, ale musela mit Apple ze jo! Ted s tim prisla, ze to nefacha, ale ze pohudka, ze se ji na to nekdo mrknul a prej oprava bude par stovecek na pohodu. Soupli to nekam kdedelaj Apply a dneska me informovali, ze je to totalne v prdeli, neopravitelny, peej prochcany skrz na skrz. Takze ja jsem zadluzenej, prodelal jsem slabej infarkta do vecera urcire stihnu i mrtvicku.

+ - 0
Rocker93Rocker93 - 25.03.2026 v 13:41:44 - new

Akorát na MacBook Neo.

+ - 0
TragedyTragedy - 25.03.2026 v 13:18:29 - new

Upřímnou soustrast tvé rodině

+ - 0
much0Jmuch0J - 25.03.2026 v 13:17:33 - new

To máš za to že místo vzdělávání rozmazluješ. Stejně jako má bejt první auto plečka pro případ nehody, tak amatérům patří do ruky jenom ThinkPad a nic jinýho! Dokud neumí alespoň stáhnout torrent nebo ocrackovat hru, tak si nic než Dell nezaslouží.

RIP předraženej krám.

+ - 0
sakiczsakicz - 25.03.2026 v 13:52:37 - new
* editováno 25.03.2026 v 13:55:31

To byl uz treti. Nechala ho tyden kamaradce v byte na Netflix, ta ji ho vratila s tim ze nefacha protoze ho nechala otevreny a lehla si na nej kocka a trochu se zpotila. Pche z tech kydu jsem mel ten infarkt. Jinak souhlasim, je to nafintenej kram.

+ - 0
JHfr3akJHfr3ak - 25.03.2026 v 18:50:28 - new
* editováno 25.03.2026 v 18:50:40

Jako opravdu je mi tě líto, ale musím se přiznat že mě to fakt rozesmálo :D
Děkuju.

+ - 0
sakiczsakicz - 25.03.2026 v 20:16:51 - new

Tak alespon ze tak.

+ - 0
Rocker93Rocker93 - 25.03.2026 v 18:07:42 - new

Třetí? :D

+ - 0
sakiczsakicz - 25.03.2026 v 20:15:04 - new

To byla reakce na " prvni auto ma byt plecka" prece, to neznamena treti Macbook Pro, prvni mela Lenovo MiiX220, porad ho mam ja, na beznou praci bohate staci, pak mela Acer Spin 5, porad ho mam ja, na vsechno krome her je porad peffektni no a pak prisel vydyndanej Macbook Pro. Navic jsem se pred chvilkou dozvedel, ze te same kamaradce nechala TV Philipse 135cm, zadny delo ale ani pruser, takovej stred, stal kolem 25 litru. Nechala ji ro s argumentem, ze prece TV nepotrebuje ma svuj verny Macboook, jen aby ho ji ta sama osoba predala za par dni totalne prochcanej od kocek. A nejvetsi prdel je , ze ta TV nebyla jeji, ta je moje, spis byla, dceri jsem ji jen prechodne pujcil.

+ - 0
much0Jmuch0J - 25.03.2026 v 20:43:00 - new

V dospělosti by se člověk měl už bejt schopnej zamyslet nad tím, která kamarádství dávají smysl. Tady, jak to prezentuješ, je ten jedinej, komu dává smysl se dál bavit, je ta kamarádky tvé dcery.

Asi mám ale halt jiný nároky :D

+ - 0
JHfr3akJHfr3ak - 25.03.2026 v 20:19:49 - new

Ty vole ta tu svoji kámošku celkem solidně zásobuje :O

+ - 2
sakiczsakicz - 25.03.2026 v 23:42:55 - new

No jo, ale proc tu zasoby musi tahat ze me sakra.

+ - 0
much0Jmuch0J - 25.03.2026 v 17:43:48 - new

Pěkný příběh :D nechce mladá napsat nějakej fantasy román?

+ - 0
sakiczsakicz - 25.03.2026 v 20:18:05 - new

To by rassi mela a rychle, bestseller, vydelat naky prachy.

+ - 1
much0Jmuch0J - 25.03.2026 v 20:44:27 - new
* editováno 25.03.2026 v 20:46:08

Já měl 22 let jednu kočku. I kdyby ležela prdelí v lávě, tak nevyroní kapku potu.

+ - 0
sakiczsakicz - 25.03.2026 v 23:41:54 - new

Ja mel 2. Prave proto kdyz jsem ty kecy slysel musel muj system sebekontroly okamzite prejit do boost modu, no stejne to bylo o chlup.

+ - 0
much0Jmuch0J - 26.03.2026 v 12:59:04 - new

jsi silnej clovek, ja bych se neudrzel a smal se na celej barak

+ - 0
LykantropLykantrop - 25.03.2026 v 16:30:47 - new

Pardon, ale to mi zní jako bych jí poslal na brigádu. Teta taky teď nedávno řešila u sestřenice podobnou kamarádku a stálo to "jen" 75 000.

+ - 0
LykantropLykantrop - 25.03.2026 v 12:54:14 - new

Děti jsou radost! :D :D

+ - 0
jarekjarek - 25.03.2026 v 12:35:57 - new

Už tam nerobim.macbooky tam opravují.pegatron v Ostravě Hrabové.

+ - 0
sakiczsakicz - 25.03.2026 v 13:54:19 - new

Mne jde jen o to jestli to ma vubec smysl to nekam davat, kdyz nekde kde delaji i Apply to prohlasili za neopravitelne.

+ - 0
jarekjarek - 25.03.2026 v 15:27:32 - new

Takže si ho označkovala kočka.jak je to už zoxidované tak to bude chtít asi nový.

+ - 0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
© 2013 FakeHrej.com - Fenek