Fakehrej na Steamu

PS4/X1 - přehled her

PS4/X1 - rozlišení, fps

Žebříčky prodejnosti

Gamebazar.CZ



32
28
18
9




 Online:



Listování novými příspěvky:

«
»


^
Zprávy: přijaté | odeslané

Příjemce:







Vyhledávání



Prohledat tagy

Fulltext





Uživatelské jméno:

Heslo:

Zůstat přihlášen/a:





 Online: much0J, Tragedy


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
LykantropLykantrop - 16.06.2026 v 14:08:15 - new

Wolverine bude s českou lokalizací.

+ - 0
jarekjarek - 16.06.2026 v 15:25:59 - new

Titulky ale to se dalo čekat.

+ - 0
sakiczsakicz - 16.06.2026 v 06:41:20 - new

Microsodt mimo jine zavira Ninja Theory. NT se ma snazit o osamostatneni aby se vyhnuli zavreni. Jo pecky day one do pasku nejak moc pro studia uspech neprinasi.

+ - 0
gygantgygant - 16.06.2026 v 12:36:29 - new

A dyk Horda...

+ - 1
Rocker93Rocker93 - 16.06.2026 v 08:21:56 - new

Bohužel mají hrozně malý výtlak her a Senua 2 nebyla dobrá hra. Ještě k tomu se zájemcům ani nemůžou chlubit prodeji, protože většina šla přes Gamepiss.

+ - 0
LennyKLennyK - 16.06.2026 v 08:50:06 - new

jj a před týdnem oznámili novou hru... :D make it make sense.
Na tohle potřebujeme hordovy logické přemety.

+ - 2
FenekFenek - 16.06.2026 v 06:48:25 - new

+ to samé Double Fine.

+ - 0
LennyKLennyK - 16.06.2026 v 07:53:59 - new

+ to samé Compulsion games

:D

+ - 0
jarekjarek - 15.06.2026 v 23:19:33 - new

Steam Next Fest
store.steampowered.c…

Můžete si vyzkoušet plno dem.

+ - 0
jarekjarek - 15.06.2026 v 18:02:35 - new

Craig Duncan končí jako šéf Xbox Game Studios
www.konzolista.cz/cl…

+ - 1
much0Jmuch0J - 15.06.2026 v 18:14:15 - new

A dyk Horda řikal že ...

+ - 1
jarekjarek - 15.06.2026 v 18:36:06 - new

A končí i Chief of Staff Louise O'Connor
www.gamesindustry.bi…

+ - 0
LykantropLykantrop - 15.06.2026 v 17:11:16 - new

Alien: Isolation 2 chce překonat originál. První dojmy mluví o mimořádně děsivém hororu

indian-tv.cz/clanek/…

+ - 1
jarekjarek - 15.06.2026 v 18:01:20 - new

Gameplay
youtu.be/to_qNNv3ZA4…

Hands-on preview
youtu.be/JOrTDgRMso8…

A ještě jedno video ;⁠-⁠)
youtu.be/g2mDfFDaIi4…

+ - 1
much0Jmuch0J - 15.06.2026 v 18:14:58 - new

Kurva jedničku miluju a klukům z CA věřím!

+ - 1
jarekjarek - 15.06.2026 v 18:30:08 - new

Ale byla těžká.ten hajzl se zjevil kde chtěl :⁠-⁠D

+ - 0
much0Jmuch0J - 15.06.2026 v 18:31:35 - new

Hele ale zase šlo to hrát tak dobře, že jsi ho nemusel celý hodiny potkat. Což byl můj případ.

+ - 0
jarekjarek - 15.06.2026 v 18:37:13 - new

Tak to nevím kudy si chodil.a ještě se tam kolikrát přidali androidi.

+ - 0
much0Jmuch0J - 15.06.2026 v 19:17:05 - new

Musel si bejt potichu a fakt ject stealth. Jelikož já tyhle věci beru vážně, tak jsem byl opravdu opatrnej a zbytečně neprovokoval. Nakonec jsem ho začal používat proti lidem a robotům, nalákáním na zvuk a rychlím schováním. Fakt super hra a lepší, než si zasloužila. Na tu dvojku se fakt těšim.

+ - 0
jarekjarek - 15.06.2026 v 19:31:53 - new

"On Vetřelec totiž až na několika místech, která posouvají děj, není naskriptovaný, po levelech si chodí, jak se mu zrovna zlíbí, takže nikdy ho nenajdete dvakrát na stejném místě. Tímto vývojáři navodili opravdu nezapomenutelnou survival atmosféru, protože ještě u žádné jiné hry jsem se tolikrát nekrčil za stolem a nerozhlížel se, odkud Vetřelec vyleze, pokud vůbec. Velký respekt Vetřelec vzbuzuje i svoji umělou inteligencí, která se zvyšuje tím, jakou obtížnost jste si nastavili." Zkoušel si to třeba na nejtěžší obtížnost? :⁠-⁠D

+ - 1
much0Jmuch0J - 15.06.2026 v 20:13:39 - new

Samozřejmě že jsem to dohrál na nejtěžší, trofej to potvrdí ;)

Kdyby to nebylo tak dlouhý (určitě jsem tam nechal kolem 30 hodin) a já to neprolezl skrz na skrz a kdybych nevěděl ten zvrat v půlce hry, dal bych si to znova, ale podle mě to na podruhý není takový psycho. I když, možná si to během čekání na dvojku dám znova ...

+ - 1
jarekjarek - 15.06.2026 v 20:19:28 - new

To si blázen.to bych nedal.ani nevim jestli sem hrál DLC.

+ - 0
much0Jmuch0J - 15.06.2026 v 20:24:04 - new

To DLC si už moc nepamatuju, nemyslím, že to bylo něco extra dobrýho, max nějaká mini mapa nebo něco.

+ - 0
TragedyTragedy - 15.06.2026 v 14:40:44 - new

Dohrál jsem toho novýho Bonda. Pocity jsou z toho rozporuplný. Rozhodně je to dobrá hra, to bezpochyby, ale má to pár chybiček.
1/ ta hra je extrémně snadná. Přestřelky a stealth nepředstavují vůbec žádnou výzvu.
2/ Slabý příběh. Celý příběh je nesmírně nudný a nezajímavý. Co je ale nejhorší je absence pořádného padoucha... ten v Bondovce prostě nesmí chybět a tady je tedy hodně slabý.
3/ Některé části hry jsou dost nudné, kde stále opakujete to samé dokola a nic se tam neděje.

Co se naopak povedlo je leveldesign a celkové ztvárnění levelů. Ty jsou opravdu parádní a tam máte skutečně pocit, že jste v novém 007 filmu. Tam nemám co vytknout. Závěrečné levely jsou navíc dost zábavné a tam byla i celková hratelnost mnohem zábavnější.

Celá ta značka má ale obrovský potenciál a věřím, že další díl odstraní všechny chyby a dočkáme se ultimátní "Bond experience". Tady je to všechno ještě takové nedotažené. Ale jak jsem už psal, pořád je to dobrá hra a za zahrání určitě stojí.

+ - 0
LennyKLennyK - 15.06.2026 v 07:03:14 - new

Microsoft zvažuje různé možnosti pro svou divizi Xbox, včetně jejího prodeje, vytvoření společného podniku nebo jejího úplného oddělení do samostatné společnosti. Tyto úvahy přicházejí v době, kdy divize zaznamenává nízké marže a připravuje se na propouštění.

RIP
thenextweb.com/news/…

+ - 0
much0Jmuch0J - 15.06.2026 v 10:19:15 - new

A dyk Horda řikal že ...

+ - 1
jarekjarek - 13.06.2026 v 12:38:08 - new

Microsoft má na každé prodané konzoli prodělávat kvůli paměťové krizi stovky dolarů
www.konzolista.cz/cl…

+ - 0
much0Jmuch0J - 14.06.2026 v 12:46:53 - new

furt vyrabej nové kusy? jinak za tu krizi si můžou sami, a jejich kamarádi, co nakoupěj výrobní kapacity na roky dopředu z investic, který jim pak zrušej.

+ - 0
jarekjarek - 14.06.2026 v 18:50:01 - new

No já sem zvědav jak to ovlivní další generaci.o PS6 se mluví že možná bude mít jen 24GB RAM ikdyž DDR7 ale lepší by bylo 32GB :⁠-⁠D
A disk bude snad min. 2TB.

+ - 0
Rocker93Rocker93 - 14.06.2026 v 21:58:21 - new

Tak možná bude dřív Pro :D

+ - 0
much0Jmuch0J - 15.06.2026 v 12:45:09 - new

Mě furt zajímá, jestli si Jarek tu PS5 nakonec vezme kvůli GTAVI.

+ - 0
jarekjarek - 15.06.2026 v 12:58:48 - new

To sem taky zvědav :⁠-⁠D

+ - 1
much0Jmuch0J - 15.06.2026 v 13:03:57 - new

Hele to jsme dva! Protože fakt nevim ...

Ani Summer Game Fest tě nepřesvědčil? Mě se tam pár her líbí natolik, že mi ta koupě začíná dávat větší smysl. Docela smutný, že až po 7 letech v týhle generaci, ale nuž.

+ - 1
jarekjarek - 15.06.2026 v 14:22:00 - new

Mě se třeba nelíbí ani neláká Returnal, Saros, Ratchet a Clank,Ghost of Yōtei...
Ale líbí se mi Spiderman 2, ta nová Forza, Silent Hill 2 remake, RE Requiem, Alan Wake 2, Indiana Jones...
Ale nejvíc wow je pro mě ILL a snad bude i GTA VI.
Čekal sem lepší ikdyz má skvělé hodnocení ten nový James Bond.Wolverine bude určitě fajn.Alien Isolation 2 určitě taky.
Ale sere mě Naughty Dog, že nic nevydali a ta jejich scifi hra mě zatím nezaujala.

+ - 0
much0Jmuch0J - 15.06.2026 v 16:34:02 - new

No a zajímaj tě ty hry natolik, že o tom uvažuješ?

+ - 0
jarekjarek - 15.06.2026 v 17:55:16 - new

Kdybych vyhrál tak kupuju hned.ale jinak mě právě nejvíc bere ILL a GTA VI.mi přijde tahle generace nějaká slabší.

+ - 0
much0Jmuch0J - 14.06.2026 v 20:06:16 - new

Už teď si myslím, že ovlivnilo. Minimálně se posune.

+ - 0
TragedyTragedy - 13.06.2026 v 00:04:09 - new

Tohle mi nějak uniklo. Až dnes mi přišlo do mailu, že se mám "zapojit do boje s bezdrátovou bojovou páčkou FlexStrike™"...

www.youtube.com/watc…

+ - 0
jarekjarek - 13.06.2026 v 04:18:36 - new

Jo to sem tu dával 1.6. v 20:57:14 nj včera byly spuštěny předobjednávky.
zing.cz/article/play…

Zmínku si dále zaslouží nízká latence, přenosné pouzdro a podpora pro PC i PlayStation 5. Ovladač FlexStrike bude na trh uveden 12. srpna, přičemž jeho cena byla stanovena na 200 eur. Ke spuštění předobjednávek dojde už 12. června.

A ještě 27” herní monitor s nabíjecí stanicí pro ovladač DualSense.
youtu.be/-f1FCpaawmI…

Nově jsme se dozvěděli cenu, která byla stanovena na 350 dolarů. Zároveň došlo k oznámení přesného termínu uvedení, ke kterému dojde 27. června na území Japonska a USA. O případném vydání monitoru v Evropě zatím Sony mlčí.


A bezdrátové reproduktory Pulse Elevate
youtu.be/lgn9VHKFDd0…

Zmínit můžeme také výdrž kolem dvanácti hodin a vestavěný mikrofon. K uvedení reproduktorů Pulse Elevate má dojít někdy v průběhu letošního roku. Cena v tomto případě zatím zveřejněna nebyla.

+ - 0
jarekjarek - 12.06.2026 v 22:35:10 - new

Tak už třetí dokumenty o UFOnech
www.war.gov/UFO/?rel…

+ - 0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
© 2013 FakeHrej.com - Fenek