Fakehrej na Steamu

PS4/X1 - přehled her

PS4/X1 - rozlišení, fps

Žebříčky prodejnosti

Gamebazar.CZ



32
28
18
9




 Online:



Listování novými příspěvky:

«
»


^
Zprávy: přijaté | odeslané

Příjemce:







Vyhledávání



Prohledat tagy

Fulltext





Uživatelské jméno:

Heslo:

Zůstat přihlášen/a:





 Online: Tragedy


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
jarekjarek - 06.06.2026 v 12:59:20 - new

Dneska je u nás Food Day Festival.30 stánků s jídlem...tak se nacpu :⁠-⁠D
www.fooddayfestival.cz/

+ - 0
Rocker93Rocker93 - 06.06.2026 v 17:53:10 - new

Na jeden den v roce může Jarek zažít, jaké by to bylo žít ve městě.

+ - 0
HordaHorda - 06.06.2026 v 19:06:08 - new

Hrozně, ale třeba bydlí na okraji Hlučína :-D

+ - 0
jarekjarek - 05.06.2026 v 22:13:47 - new
* editováno 05.06.2026 v 22:18:22

V 23:00 Summer Game Fest
www.youtube.com/live…

Minimálně uvidíme Star Wars Zero C ompany, Guild Wars, Blood Message. Zřejmě se ukáže i Assassin's Creed Black Flag Resynced, možná Resident Evil 9 DLC, eventuálně z novinek Star Wars Jedi 3 , Alien Isolation 2 ale zřejmě i Hogwarts Legacy 2. Plus Cronos: Lazarus, uvidíme, jestli přijde Marvel 1943: Rise of Hydra.

Společnost Paramount Skydance dnes oznámila založení Paramount Games Studio, což je sjednocené studio spojující Skydance, Skydance Interactive a Skydance New Media, které se bude zaměřovat na vytváření AAA her podle úspěšných značek Paramountu, které byly doposud především licencovány třetím stranám. V oznámení stojí, že tohle oznámení nebude mít vliv na dvě vyvíjené a dříve potvrzené hry od Skydance New Media - Marvel 1943: Rise of Hydra a doposud blíže nepředstavenou Star Wars hru. První hra od Paramount Games Studio bude představena už dnes večer během prezentace Summer Game Fest.
Výkonným prezidentem Paramount Games Studio bude Dan Prigg, který dříve vedl Skydance Interactive. Amy Hennig už nebude spoluprezidentka Skydance New Media, ale kreativní ředitelka Paramount Games Studio.

+ - 1
much0Jmuch0J - 06.06.2026 v 20:31:04 - new
* editováno 06.06.2026 v 20:37:33

Dneska po práci sedám se ženou a koukáme. Každoroční tradice už od starejch E3 2003, letos teda prvně taky s ní :))

+ - 0
jarekjarek - 05.06.2026 v 19:38:07 - new

PC verze Gothic 1 Remake zatím z 8 recenzí 73/100
www.metacritic.com/g…

+ - 0
TecladoTeclado - 06.06.2026 v 12:31:56 - new

Uz stahuju :)

+ - 0
gygantgygant - 06.06.2026 v 10:45:30 - new

Podle toho, co v těch recenzích je, je to přesně pro mne! Téměř jistě jdu do toho, jen ještě pár dní tomu dám... Víte jak to na začátku s těmi recenzemi je, a může být hůř.

+ - 0
much0Jmuch0J - 05.06.2026 v 20:26:27 - new

tak nějak jsem to očekával. Přeju tomu úspěch, dvojka (a Night of the Raven) si totiž remake zaslouží ještě víc.

+ - 0
gygantgygant - 06.06.2026 v 10:41:22 - new

A já jsem fanda jedničky.

+ - 0
much0Jmuch0J - 06.06.2026 v 12:53:40 - new

Já taky, ale dvojku považuju za koncepčně doladěnější.

+ - 0
jarekjarek - 05.06.2026 v 18:36:25 - new

A jak se vám líbil Tomb Raider: Legacy of Atlantis
youtu.be/0wEjbSYNUM8…

a Silent Hill: Townfall
youtu.be/eXLfSEipn7I…

+ - 0
jarekjarek - 05.06.2026 v 09:12:25 - new

Steam Machine dorazí v létě s výkonem šestkrát větším než Steam Deck
indian-tv.cz/clanek/…

+ - 0
HordaHorda - 05.06.2026 v 12:01:14 - new

Super info, 6 krát větší než steamdeck, 100 krát větší než kalkulačka casio... Prostě udaj na prd :-D bude to slabé. To už se ví. Cena bude rozhodujici. Za 400, max 500$ by asi lidi byli ochotni překousnout ten slabý výkon. Ale spekuluje se o jiných částkách a nedokážu si představit, kdo by tohle koupil třeba za 700-800$.

+ - 0
jarekjarek - 04.06.2026 v 19:48:19 - new
* editováno 04.06.2026 v 19:58:34

Pro Fenka a Rockera:
Dnes odpoledne společnost Bandai Namco oznámila, že hra Elden Ring Tarnished Edition vyjde 28. srpna letošního roku pro konzoli Nintendo Switch. Ta bude obsahovat původní hru i velké vynikající rozšíření Shadow of the Erdtree, ale také rozšiřující balíček Tarnished Pack. Jeho obsahem jsou dvě nové třídy Knight of Ides a Heavy Armored Knight, ale také čtyři nové sety zbrojí, tři nové skiny pro Torrena a několik nových zbraní s unikátními vlastnostmi. Tento balíček bude ve stejný den dostupný i na ostatních platformách.

Cinematic intro Gothic 1 Remake
youtu.be/4iz9aHwlFtw…

Vychází zítra na PC, PS5 a Xbox SeX.

+ - 0
LykantropLykantrop - 04.06.2026 v 17:47:10 - new

Místo He-Mana si dejte raději... ;)
www.youtube.com/watc…

+ - 0
panFilutapanFiluta - 04.06.2026 v 10:21:32 - new

Co to do prdele je, ten nový God of War?

ILL vypadá hodně dobře, na to se asi budu těšit.

+ - 0
much0Jmuch0J - 05.06.2026 v 11:48:53 - new

Jako někdo, kdo má platinu v obou dílech a považuje je za 8/10 max, se na tohle těšim.

Postavy konečně umí skákat, souboj vypadá lepší, rychlejší a hlavně přehlednější. Fighty jsou epic a jestli mě něco na novym GoW fakt bavilo, tak to byly postavy a příběh. Nářek "chlapáků" co by si přáli hrát za Kratose jsou k smíchu ... tohle klidně může být jenom pasáž jako za Atrea, ale i kdyby nebyla, vůbec mi to nevadí.

ILL vypadá naprosto genitálně, nemůžu se dočkat, až si dám houby a zapařim ve tmě!

+ - 0
panFilutapanFiluta - 06.06.2026 v 19:19:33 - new

Taky mám platinu v obou předchozích dílech a neříkám, že to musí být špatná hra. Kvalitní hru udělat umí a když k tomu napíšou i kvalitní scénář, tak to může být i vynikající hra, jen mi to přijde jako fakt divné parazitování na značce.

+ - 0
gygantgygant - 05.06.2026 v 16:07:45 - new

Až na ty houby.

+ - 0
much0Jmuch0J - 05.06.2026 v 16:23:39 - new

Co z SOP tě bavilo nejvíc?

+ - 0
gygantgygant - 05.06.2026 v 18:17:24 - new

Nejbližší je mi GoW. Takže ten. Z ostatního famózně vypadá Ill, ale jak se to bude hrát, je druhá věc. Trailer na Until Dawn 2 vypadá fakt hodně uboze a moc tomu nevěřím, i když bych chtěl.

+ - 0
much0Jmuch0J - 05.06.2026 v 18:37:12 - new

Nechápu zas toho generickýho "pseudo-zaporáka" (pokud to bude jako jednička), obecně ty jejich hry jsou vcelku kliše, ale byla sranda to hrát a uměli dobře provázat ty rozhodnutí nehledě na to jak blbě nebo dobře si zvolil.

Pokud to bude v tomhle fungovat, dám tomu šanci, za filutovku (pokud nebudou recenze uplnej pruser).

Na GoW se upřímně těšim, stejně jako na ILL.

Co bylo největší zklamání? Za mě určitě Wolverine, sice to furt vypadá solidně, ale bojim se, že příběh a dialogy budou typická Marvelovka, prostě trash. Herně to ale vypadá jako sranda, jsem zvědavej, jestli to bude open world, nebo mise.

+ - 0
gygantgygant - 06.06.2026 v 10:40:42 - new

Právě... Nejsem moc cilovka Marvelu.

+ - 0
jarekjarek - 05.06.2026 v 17:24:24 - new

Jee standardní operační postup :⁠-⁠D

+ - 0
much0Jmuch0J - 05.06.2026 v 17:36:03 - new

odvádění řeči? :D

+ - 0
jarekjarek - 05.06.2026 v 17:54:17 - new

Neee to mě jen napadlo.však ses ptal gyganta.

+ - 0
jarekjarek - 05.06.2026 v 12:25:24 - new

Jaj lysoně...

+ - 0
much0Jmuch0J - 05.06.2026 v 13:06:40 - new

vůbec nevim co to bude, je to nějaká homemade čokoláda přes kamaráda, co si to sám pěstuje a vyrábí, tak jsem fakt natěšenej :) Moc velkej kosmonaut nejsem, mám to asi po 7x v životě, ale strašně mě na tom baví hrát hororový hry, obecně se bát.

SH2 Remake, RE9, ILL, Alien Isolation 2, JUDAS, ONTOS, OD, tohle všecko si chci dát pod vlivem psylocibinu :D to zas bude maras ...

+ - 0
TragedyTragedy - 05.06.2026 v 11:52:09 - new

Já si včera GoW gameplay pustil ještě v klidu a bylo to fakt super. Tipoval bych, že se tam Kratos určitě i objeví a minimálně v závěru to bude nějakým způsobem teasovat a napojovat další díl s ním.

+ - 1
much0Jmuch0J - 05.06.2026 v 12:55:59 - new

přinejmenším si myslím co píšeš, ale nevadilo by mi i kdyby tam vůbec nebyl, nebo tam naopak byla Fay třeba jen na pár pasáží a trailer schválně baitil.

+ - 0
TragedyTragedy - 05.06.2026 v 13:17:53 - new

Vzhledem k názvu to bait nebude. Já jsem fakt celkem spokojenej... občas je dobrý vybočit ze zajetých kolejí. A vlastně krom toho roztomiláka, kterej mě na začátku taky trochu šokoloval to byla naprostá paráda a těším se.

+ - 0
much0Jmuch0J - 05.06.2026 v 18:05:06 - new

Změna nikdy nevadí, pokud je k dobrému. Přeju klukům ze SM štěstí, ať je to hit a ať se taky mohou zase vrhnout na něco dalšího ;)

+ - 0
TragedyTragedy - 04.06.2026 v 12:23:33 - new

Je to divný překvapení, ale v podstatě proti tomu nic nemám. Hra to může bejt ve finále skvělá.

Za mě je hodně na co se těšit... Wolverine, ILL, Until Dawn 2 a podle mě i ten GoW vypadá dobře.

+ - 1
jarekjarek - 04.06.2026 v 12:17:54 - new
* editováno 04.06.2026 v 12:24:03

Hra zatím fanoušky God of War dost rozděluje, protože si přáli spíše další díl, kde bude hlavní hrdina Kratos. Hned po oznámení Cory Barlog fanoušky uklidnil, že v budoucnu se Kratos dočká dalších svých her, což potvrdila i herní ředitelka God of War Laufey Ariel Lawrence. „Nemůžeme nevyprávět příběhy o tom velkém chlapovi,“ dodala. Hra God of War Laufey zatím nemá stanovené datum vydání. Stejně tak nevíme, kdy vyjde God of War Trilogy obsahující remaky prvních tří dílů God of War odehrávající se ve starověkém Řecku.

Před malou chvilkou další dobrodružství Krata potvrdil i oficiální účet studia na sociální síti X. „Kratos je Bůh války – a máme s ním ještě mnoho dalších příběhů k vyprávění. Prozatím se těšíme, že fanoušky vezmeme na cestu do posmrtného světa bohů s Faye, a doufáme, že se k této výpravě připojíte i vy!“

ILL
Tvůrci Maxim Verehin a Oleg Vdovenko při návrhu hrůzných monster čerpali inspiraci především z klasických hororových filmů 70. až 90. let, výrazný vliv však přiznávají také kultovním hrám jako Silent Hill, Resident Evil nebo Half-Life 2.

Názor jednoho typka, Mam jen takovej blbej pocit, ze to jede hlavne na ten gore a grafiku, ale gameplayove to bude nuda na 5 hodin. Ale rad se budu plest, trailery vypadaji super.

Pro mě je to takové menší wow.mě se to hodně líbí.a takové největší wow bude doufám GTA VI.

+ - 0
jarekjarek - 03.06.2026 v 22:20:46 - new

Digitálně je na Switchi, Xboxu a PS5 kolekce Gobliiins 1-5.na PS Store za 589kč.

+ - 0
LykantropLykantrop - 03.06.2026 v 18:59:44 - new

Marathon je v rámci zahájení 2 sezóny od včera na týden zdarma. ;´

+ - 0
jarekjarek - 03.06.2026 v 20:44:53 - new

Lykane v kinech je H.-M..
www.csfd.cz/film/512…

+ - 0
sakiczsakicz - 03.06.2026 v 23:30:07 - new

No ty vole H-M jsem desne zral jako malej, bohuzel ten predstavitel vypada hned z prvni jako nalesteny buzik. Neznam ho, tak jsem si precetl na csfd zaznam jeho tvorby, no a je to tam samej nalestenej buzik. Neuveritelny jak presny prvotni dojem ten typek vyvolava.

+ - 0
TragedyTragedy - 04.06.2026 v 12:31:24 - new

Tak nebyl to ale naleštěnej buzík i v originále? :) Mě to obsazení celkem sedí.

+ - 0
sakiczsakicz - 04.06.2026 v 15:26:38 - new

Ry vole to vodvolas :)

+ - 1
LykantropLykantrop - 04.06.2026 v 15:11:34 - new

Mimochodem je tam i Lungren cameo;)

+ - 0
jarekjarek - 04.06.2026 v 12:27:45 - new

Jo tak ty už si taky starej :⁠-⁠D
Si pamatuju animovaný seriál, žvýkačky s nálepkou a tenhle film s Dolphem...
www.csfd.cz/film/332…

+ - 0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
© 2013 FakeHrej.com - Fenek