Fakehrej na Steamu

PS4/X1 - přehled her

PS4/X1 - rozlišení, fps

Žebříčky prodejnosti

Gamebazar.CZ



32
28
18
9




 Online:



Listování novými příspěvky:

«
»


^
Zprávy: přijaté | odeslané

Příjemce:







Vyhledávání



Prohledat tagy

Fulltext





Uživatelské jméno:

Heslo:

Zůstat přihlášen/a:





 Online:


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
LykantropLykantrop - 27.02.2026 v 23:12:21 - new

Bloomberg: Bluepoint Games pitched a remake of Bloodborne last year - Sony said yes, FromSoftware said no

t.co/PBTWlj4EWE

+ - 0
JHfr3akJHfr3ak - 28.02.2026 v 16:57:52 - new

Z důvodů jaký jsem tu psal u Demon's Souls remaku mi to vlastně nevadí. Toho studia je samozřejmě velká škoda, byly opravdu hodně šikovní. Ale ke hrám od From Software bych je osobně už nepouštěl.

+ - 0
much0Jmuch0J - 28.02.2026 v 21:31:41 - new

nekde jsem cetl, ze to bylo prave Sony, kdo podporilo Miyazakiho v tom, ze nechteji aby to delal Bluepoint, ze respektuji jeho rozhodnuti remake udelat s FROM. Co je natom pravdy tezko rict, ale Miyazaki, nebo nekdo kolem nej se vyjdaril, ze by radi udelali, ale ze Miyazaki nema cas. Coz v japonske slusnosti znamena "Neshajete na to, sereme na Vas."

+ - 0
JHfr3akJHfr3ak - 01.03.2026 v 00:34:27 - new

No on kdysi snad i řekl něco ve smyslu že si je vědomej existence remaku, ale že ho nehrál, což je japonsky "je mi z toho na blití"
Chápu ho.

+ - 1
jarekjarek - 27.02.2026 v 14:48:40 - new

Tady je RE Requiem levnější jako digitálně ale nevím jestli s tím máte zkušenosti.
www.loaded.com/#q=Re…

+ - 0
FenekFenek - 27.02.2026 v 14:45:48 - new

Spekulace se potvrdily a důvod, proč je Pro verze Resident Evil 9 o tolik lepší, než Xbox a PS5, je že používá tu novou verzi PSSR2.

blog.playstation.com…

+ - 0
jarekjarek - 27.02.2026 v 15:02:45 - new

A je to opravdu lepší?ale nemyslím tím o 5fps navíc a nějaké ty odlesky.

+ - 0
HordaHorda - 28.02.2026 v 08:30:36 - new

Jo, je. Ale i s lowendovou 5060 to běží lépe, než na Pro... Dokonce můžeš i s path tracingem rozjet, který je o level výše než RT. Ale z pohledu konzoli a jejich HW je Pro nejlepsi. Ideálně když budeš předstírat, že neexistuje PC, tak třeba budeš i spokojený :-D

+ - 0
FenekFenek - 27.02.2026 v 15:11:47 - new

Včera jsem posílal video. Ano, je to opravdu lepší.

PS5 Pro má jediná ray tracing, vypadá nejlíp a jede skvěle. Stejný režim, jako je na PS5 a series X pak jede na Pro ve 120fps.

+ - 0
jarekjarek - 27.02.2026 v 11:03:09 - new
* editováno 27.02.2026 v 11:06:14

Netflix ustoupil v bitvě o Warner Bros. Slavná studia tak může převzít Paramount
www.novinky.cz/clane…

Zemřel autor Červeného trpaslíka
www.novinky.cz/clane…

Se přiznám, že mě ten seriál nikdy nechytnul.sem tady asi jediný že?

+ - 0
sakiczsakicz - 27.02.2026 v 14:27:35 - new

Do prdele, tak to dneska musim rozjet od prvni serie, a zamacnout slzu.Nachystejte uzenace.

+ - 0
FenekFenek - 27.02.2026 v 12:58:04 - new

Mi to přišlo dost sračkové a nechápu, co na tom ti lidi vidí.

+ - 1
sakiczsakicz - 27.02.2026 v 14:25:07 - new

Britsky humor v top forme s naprosto legendarnim dabingem kde preklad z originalu daleko prevysuje pouhy prevod z jednoho jazyka do druheho na sverazny druh umeni. Ale chapu, ze nekomu to nemusi sednout, treba obe me manzelky to nesnaseji.

+ - 0
FenekFenek - 27.02.2026 v 14:49:55 - new

Ty máš dvě manželky?

+ - 0
sakiczsakicz - 27.02.2026 v 15:46:46 - new

Da rozum, ze jedna je byvala, nicmene silna averze smrem k Red Dwarf je spojuje.

+ - 2
TragedyTragedy - 27.02.2026 v 15:54:05 - new

Moje žena to taky nesnáší :)

+ - 0
FenekFenek - 27.02.2026 v 15:55:04 - new

Nemáte stejnou ženu? :-D

+ - 0
sakiczsakicz - 27.02.2026 v 16:01:19 - new

Hele tohle se muze stat vzdycky, ale ani bych to vedet nechtel.

+ - 0
gygantgygant - 27.02.2026 v 11:51:40 - new

Těžko říct, jestli jediný. Mně bavil. Sice jsem se díval úplně příležitostně, náhodně a sporadicky, ale často mne nějaký díl pobavil velice.

+ - 1
TragedyTragedy - 27.02.2026 v 14:42:37 - new

Jako u každýho sitcomu se do toho člověk musí nejdřív trochu dostat. Taky jsem to sledoval nahodile, ale mám to moc rád. Dokonce jsem četl i nějaký knížky a ty byly hodně dobrý a pamatuju si, že mě překvapilo, že to bylo i proti seroši poměrně vážný scifíčko.

+ - 1
sakiczsakicz - 27.02.2026 v 14:21:39 - new

Tak to lze lehce napravit.

+ - 0
jarekjarek - 27.02.2026 v 05:40:41 - new
* editováno 27.02.2026 v 05:52:25

Dneska v 10:00 v Galerii Vaňkovka Brno otevírá Smarty
www.smarty.cz/otevir…

Plno různých slev.např PS Portal za 2990kč (30ks).
Je tu vůbec někdo z Brna?

A jinak všude ne jen v Brně má Smarty slevy pro PCčkaře.
www.smarty.cz/it-ret…

Ve slevě jsou grafiky, operační paměti, procesory, SSD disky...
Např.Kingston SSD FURY Renegade M.2 4TB (7300/7000MB/s) z 15 990kč na 8 990kč.

+ - 0
jarekjarek - 27.02.2026 v 04:09:46 - new

Tomu se mi ani věřit nechce.

Gene Park posted on X that he's now beaten Resident Evil Requiem 9 times — including one run in just 2 hours and 30 minutes

He also completed playthroughs with no healing, no crafting, and on Insanity mode.

Out of the 9 runs, 3 were on PS5, 3 on Switch 2, and 3 on PC

+ - 0
FenekFenek - 26.02.2026 v 20:03:07 - new

Sony prý končí s vydáváním singleplayer her na PC.

Blbé je, že to poslední roky vypadá, že s tím končí i na PS :-D

+ - 0
LennyKLennyK - 27.02.2026 v 10:07:47 - new

zatím jsem žádnou PS exkluzivitu sice nehrál, ale byla by škoda, kdyby na PC přestali vydávat.

Oficiální vyjádření od Sony na toto téma byla zatím zcela opačná, tak uvidíme. Tohle jsou pouze domněnky lidí, kteří nemají žádné informace z vedení Sony. Nedává to ani moc smysl, protože PC trh je obří a stále roste, takže ty výnosy z prodeje těch portů nejsou vůbec zanedbatelné a PS nijak to vydávání nepoškozuje. A o prachy jde vždycky na prvním místě.

+ - 0
FenekFenek - 27.02.2026 v 12:57:13 - new

To nejsou doměnky lidí. To jsou zprávy od insiderů. Mimojiné od Jason Schreiera z Bloombergu a ten má pravdu téměř ve 100% případů. Ale psali to i další spolehliví lidé. Dává to smysl, když Xbox má být otevřená platforma.

+ - 0
LennyKLennyK - 27.02.2026 v 14:58:36 - new
* editováno 27.02.2026 v 14:59:01

xbox už žádný nebude, ten umřel. Bude to PC. Jaký je rozdíl v tom, když si koupíš hru na steamu a pak ji hraješ na PC, steam decku, nebo jakýmkoliv jiným zařízení, kde je třeba windows a na tom třeba nějaká nálepka jakože xbox?

Mě to jako nijak extra netrápí, že by sony přestala vydávat na PC, ale obecně by to byla škoda pro všechny myslím. minimálně ty časovky, aby se to dostalo, i když třeba o rok/dva později. Práce na tom nijak velká nebude a ty výnosy jsou v miliardách. To přece jen tak ležet nenecháš. Samozřejmě nevím, jak moc velký dopad to má na prodejnost konzole a jak moc je pro Sony důležité mít exkluzivní hry v dnešní době.

+ - 0
FenekFenek - 27.02.2026 v 15:29:03 - new

Důvod je stejný jako u Nintenda. A proč to tak historicky vždy bylo.

Nebo proč má Netflix, HBO atd. exkluzivní obsah, apod.

+ - 0
LennyKLennyK - 27.02.2026 v 15:34:16 - new

OK, jak říkám. Ty časovky by mohly zaručit, že si PS lidi koupí a zároveň na tom pak vydělají ještě dodatečně. Vyzkoušené to mají, tak pokud to nesplnilo očekávání, nedá se nic dělat. Her je mraky i bez exkluzivit, ale je to samozřejmě škoda.

+ - 0
FenekFenek - 27.02.2026 v 15:40:34 - new

Uvidíme, co bude…

Podle mě tyhle exkluzivity stejně nejsou dlouhodobě udržitelné.

+ - 0
jarekjarek - 26.02.2026 v 21:41:55 - new

Jason Schreier naznačil, že Sony může upustit od vydávání svých velkých single-playerových her na PC
www.konzolista.cz/cl…

+ - 0
jarekjarek - 26.02.2026 v 15:29:54 - new
* editováno 26.02.2026 v 16:05:12

Arnie vs Sly
www.instagram.com/re…

Nový trailer na film Mortal Kombat 2
youtu.be/MTqTZVq6wB0…

+ - 0
FenekFenek - 26.02.2026 v 13:31:14 - new

Resident Evil Requiem - DF Analysis - Stunning on PS5 Pro + PS5/Xbox Series X S Breakdown

youtu.be/I77_RuylLtk…

+ - 1
jarekjarek - 26.02.2026 v 19:35:04 - new
* editováno 26.02.2026 v 19:36:39

PS5 PRO
Při zapnutém Ray Tracingu hra běží v 60 snímcích za sekundu, a to bez výrazných propadů. Rozlišení není sice nativní 4K, ale má k němu velmi blízko, a to i přesto, že vychází z 1080p. Pyšní se ale také ještě druhým režimem, který dovolí hrát až ve 120 fps při vypnutém Ray Tracingu. Na plný počet snímků se sice nedostanete, většinou se totiž pohybují mezi 80-120 fps, ale i tak jde o pěkný bonus navíc, který někteří z vás určitě ocení. Jen musíte mít kompatibilní TV/monitor s podporou 120hz. Celková kvalita grafiky by pak v tomto režimu měla být stejná jako na základní PS5.

O zážitek ale nebudete ochuzeni ani na základních konzolích PS5 a Xbox Series X. Na nich sice nenajdete realistické odlesky a některé textury nejsou tak detailní, ale pořád dostanete dechberoucí zážitek. V Digital Foundry se shodli, že obě konzole běží naprosto stejně bez viditelných rozdílů. Tady najdete jen jeden režim běžící v 60 fps, kde k propadům prakticky nedochází.

A brzo už bude čeština na PC
indian-tv.cz/clanek/…

+ - 0
jarekjarek - 25.02.2026 v 16:03:27 - new
* editováno 25.02.2026 v 16:05:17

Recenze Resident Evil Requiem 9/10
www.konzolista.cz/cl…

Metacritic PS5 verze ze 71recenzí 89/100 www.metacritic.com/g…

+ - 0
TragedyTragedy - 25.02.2026 v 17:10:52 - new

Safra... to jsem zrovna Koupil Silent Hill eF a mám rozjetý Outer Worlds 2 :( teď mě bude znervózňovat, že to chci :D

+ - 0
JHfr3akJHfr3ak - 25.02.2026 v 16:53:27 - new

No co se dá dělat, kupuju. Navíc venku už leze ven slunko a celkově mi to začíná náladou až moc připomínat jaro, takže nejvyšší čas zůstat zalezlej v baráku.

+ - 1
gygantgygant - 25.02.2026 v 19:24:40 - new

Konečně jaro!!!

+ - 2
JHfr3akJHfr3ak - 25.02.2026 v 19:39:05 - new

Do prdele s jarem! Jak se začne zase všechno zelenat, tak chytám deprese. Už aby byl aspoň říjen. Snad nechci tak moc.

+ - 0
jarekjarek - 26.02.2026 v 19:09:43 - new

To mě Jaro nevadí.když se oteplí je to akorát na tričko s mikinou.horší je léto když začnou velká vedra.

+ - 0
much0Jmuch0J - 25.02.2026 v 20:20:12 - new

Tobě přeju věčnej Silent Hill v okolí bydliště ty magore

+ - 0
RybaRyba - 26.02.2026 v 08:22:28 - new

Dnešní Plzeň připomíná Silent Hill, tady by se Freakovi líbilo :D

+ - 0
much0Jmuch0J - 26.02.2026 v 13:36:10 - new

Ja to mam taky rad, ale ne furt :D

+ - 0
RybaRyba - 26.02.2026 v 14:55:54 - new

Me to sere :D Leden uz mi fakt vadil. Slunicko snad 2x za mesic. Ja slunko rad

+ - 1
JHfr3akJHfr3ak - 26.02.2026 v 16:38:09 - new

2x za měsíc? Ses posral ne? Posledních čtrnáct dní ta kurva svítí snad obden.

+ - 0
gygantgygant - 26.02.2026 v 18:46:27 - new

To je fakt diagnóza normálně jako fakt :D

+ - 0
gygantgygant - 26.02.2026 v 21:46:20 - new

To ta míra zášti. Mně zas příšerně sere zima, ale ne takhle.

+ - 0
JHfr3akJHfr3ak - 26.02.2026 v 19:04:39 - new

Diagnóza? Proč? Prostě to tak holt mám, na tom přece není nic špatnýho, ne? Neboj není to nakažlivý :D
Navíc to aspoň vybalím popravdě. Furt lepší než kdybych vám tady psal jak je jaro a léto super (i když je to úplně na piču :D). Lhát vám nechci, na to si vás už za ty roky tak nějak vážím, i když pak musím číst že je to diagnóza :)

+ - 0
RybaRyba - 26.02.2026 v 17:28:50 - new

Tak ses vole nekde v Karibiku ne? U nas hnus, ted konecne 2 dny slunka. Velka krasa

+ - 1
JHfr3akJHfr3ak - 26.02.2026 v 17:45:37 - new

Kdybych se náhodou probudil v Karibiku, tak bych hledal místo kde bych se moh oběsit. To by pro mě bylo zhmotnění pekla.
2 dny slunka je pěkně na piču. Kdyby tak zapršelo. I zataženo by mi stačilo.

+ - 0
JHfr3akJHfr3ak - 26.02.2026 v 11:44:16 - new

Závidím ti.

+ - 0
JHfr3akJHfr3ak - 25.02.2026 v 20:39:10 - new

Jako nebylo by to špatný, ale radši bych Yharnam. To bych byl fakt spokojenej.

+ - 0
much0Jmuch0J - 25.02.2026 v 21:20:19 - new

Hezky, to bych se taky přišel Yuknout (haha)

+ - 0
TragedyTragedy - 25.02.2026 v 17:09:44 - new

:D

+ - 0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
© 2013 FakeHrej.com - Fenek